Novēlam Jums patīkamu sauļošanos!

Viena lieta ir skaidra: Soltron stiprā puse ir sauļošanās jauda, bet papildus tam ir daudz detaļu, kas rada atšķirību! 

Ērti lietojams kontrolpanelis!

Tas ir pavisam vienkārši - katra funkcija apzīmēta ar piktogrammu, uzspiežat uz tās un regulējat jaudu ar + un - taustiņiem! Tas ir mazs, apaļš un funkcionāls, ikonas ir viegli saprotamas, labi izgaismotas un perfekti ergonomiskas. Lietas nevajag sarežģīt, vai ne? 

SEJAS SAUĻOŠANA

Jūs, sauļošanās laikā, varat regulēt sejas sauļošanas intensitāti!

AROMTERAPIJAS SISTĒMA

Ja uz iekārtas displeja redzat šādu ikonu, iekārta ir aprīkota ar aromterapijas sistēmu, kas nodrošina nomierinošu vai uzmundrinošu aromterapiju sauļošanās seansa laikā. Jūs varat izvēlēties lietot aromterapiju vai nē, bet kurš/a gan izvēlētos to neizmantot?

 

Pateicoties šai sistēmai arī gaiss solārija kabīnē tiks aromatizēts, kas ļaus Jums izbaudīt patīkamo augļu smaržu arī pēc sauļošanās seansa. Dažādām iekārtām aroma smarža atšķirsies, piemēram, Flying orange - svaigo apelsīnu aromāts, Strawberry Star - kārdinošo zemeņu utml.

AQUA FRESH ĶERMENIM

Jūsu ķermenis, ja Jūs izvēlēsieties šo funkciju solārijā ar AVS ,  tiks apsmidzināts ar maigu, atsvaidzinošu ūdeni, kas pamodinās gan ķermeni, gan garu! Īpašais ūdens maisījums nomāc pēc sauļošanās radīto ozona smaržu. 

AQUA FRESH SEJAI

Jūsu seja, ja Jūs izvēlēsieties šo funkciju solārijā ar AVS ,  tiks apsmidzināts ar maigu, atsvaidzinošu ūdeni, kas pamodinās gan ķermeni, gan garu! Īpašais ūdens maisījums nomāc pēc sauļošanās radīto ozona smaržu. 

AC- GAISA KONDICIONIERIS

Iekārta var būt aprīkota arī ar AC - pilnu gaisa kondicionieri, kas ļaus regulēt temperatūru sauļošanās laikā! Karstās vasaras dienās, kad ārā + 30, Jums ir iespēja iegūt satriecošu iedegumu + 25 grādos, savukārt ziemā sasildīties, piemēram, + 27! Izvēle ir Jūsu rokās!

ĶERMEŅA VENTILĀCIJA

Patīkama atvēsināšana!

M, L un XL sēriju solārijos Jūsu ērtībām un komfortam - atsevišķa ventilācija sejai un ķermenim! Katru no šīm ventilācijas sistēmām varat regulēt atsevišķi, 9 dažādos līmeņos.

XS, S un V sērijas solāriji aprīkoti ar 1 jaudīgu ventilatoru, ko Jūs noteikti pamanīsiet! Šo ķermeņa un sejas ventilatoru varēsiet regulēt 9 vai 3 fāzēs.

SEJAS VENTILĀCIJA

Patīkama atvēsināšana!

M, L un XL sēriju solārijos Jūsu ērtībām un komfortam - atsevišķa ventilācija sejai un ķermenim! Katru no šīm ventilācijas sistēmām varat regulēt atsevišķi, 9 dažādos līmeņos. Turklāt sejas ventilatoru varēsiet noregulēt sev vēlamajā leņķī, lai patīkami vēsais gaiss tiktu pūsts tieši tur, kur Jūs to vēlaties!

XS, S un V sērijas solāriji aprīkoti ar 1 jaudīgu ventilatoru, ko Jūs noteikti pamanīsiet! Šo ķermeņa un sejas ventilatoru varēsiet regulēt 9 vai 3 fāzēs.

SKAŅAS REGULĒŠANA


Jums ir iespēja sauļošanās laikā regulēt mūzikas skaļumu - savas mīļākās dziesmas klausies tik skaļi, cik vien vēlies!